Kıymeti Harbiye
Biz Kimiz Hizmetlerimiz Referanslarımız Bize Ulaşın İş Ortaklarımız

Sürdürülebilirlik Raporlaması

Günümüzde şeffaf ve hesap verebilir şirketlerin rekabet avantajı kazandığı artık tartışılmayan bir gerçek. Şirket şeffaflığının en etkin iletişim araçlarından biri de sürdürülebilirlik raporlaması.

Sürdürülebilirlik, Kurumsal Sorumluluk, Kurumsal Vatandaşlık Raporlaması çeşitli başlıklarla adlandırılabilen bu çalışmalar kurumlara, etkin bir paydaş iletişimi kurma imkanının yanında yasalara ve çalışma standartlarına uyumun yönetilmesi, finansal enstrümanlara ayrıcalıklı erişim, kıyaslama, marka yönetimi, çalışan memnuniyeti, stratejik planlama ve daha birçok alanda fayda sağlamaktadır.
Ancak beklenen bu faydaların sağlanması için raporlamanın doğru bir stratejik altyapı ve metodolojiyle kurgulanmış olması, içerik ve yapısal bakımından kalite şartlarına uygun hazırlanmış olması gereklidir.

Kıymet-i Harbiye, sürdürülebilirlik raporlaması konusunda Türkiye’nin en deneyimli kadrosuna sahiptir. Ülkemizdeki ilk uygulama örneklerini üreten ekibimiz raporlama hizmetlerini, Global Reporting Initiative (GRI), UNGC gibi uluslararası kabul gören standartların yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda sektörel standartlar doğrultusunda da yürütmektedir.

Copyright © 2009, Kıymet-i Harbiye | Biz Kimiz? | Hizmetlerimiz | Referanslarımız | Bize Ulaşın | İş Ortaklarımız